Zde můžete zaslat svůj modlitební úmysl, který bude spolu s ostatními přinesen na oltář ke mši svaté, popřípadě i zveřejněn na těchto stránkách. "Na oplátku" alespoň jedenkrát zapoj do svých modliteb úmysly ostatních.

Tato stránka chce také sloužit k vytvoření osobnějšího společenství křesťanů užívajících internet, společenství vzájemné modlitby... Zaškrtnutím políčka Archa modlitby a odesláním formuláře budeš i Ty přijatý (-á) do tohoto kroužku modlitby. (Chceš-li pouze zaslat svůj modlitební úmysl, odstraň zaškrtnutí tohoto políčka.) Před vstupem do Archy si ale přečti, o co jdeKatoličtí věřící mohou zvážit také své členství v Eucharistickém hnutí, popřípadě obojí spojit. Členové Eucharistického hnutí se zavazují k modlitbě před eucharistickým Kristem ve svatostánku nebo během výstavu Nejsvětější svátosti a k životu z Eucharistie. 

Členství v Arše modlitby či v Eucharistickém hnutí můžete nabídnout také starším a nemocným lidem. V případě zájmu o vstup do Archy vyplňte prosím i následující tři políčka: datum narození (vč.roku), vyznání a zvolte závazek modlitby.

Políčko Aktualizace eucharistie.cz vám umožní dostávat zprávy o změnách a novinkách na naší eucharistiánské stránce. Některé úmysly budou také zveřejněny na těchto stránkách, aby je do své modlitby mohli přijmout ostatní. Nechceš-li, aby byl viditelný Tvůj e-mail a jméno, zaškrtni políčko Anonym

Do políčka Nadpis napiš kratičce hlavní bod úmyslu, který bude v případě zveřejnění sloužit jako nadpis.

Přihlášení do Archy modlitby ani do Eucharistického hnutí neopakujte. Pouze pokud nebudete kontaktováni do jednoho měsíce od odeslání formuláře, je možné, že něco nefunguje správně, případně že zadané údaje nebyly vyplněny bezchybně. V tom případě prosím o kontakt emailem.

 Zaslané modlitební úmysly členů Eucharistického hnutí a Archy modlitby

 

Zde nám můžete zaslat svůj vlastní úmysl: 

Jméno: 

Text úmyslu:

                          
  

E-mail: 
Nadpis:
Aktualizace eucharistie.cz     Anonym:

Archa modlitby:   Eucharistické hnutí:   

Dat. nar. Vyznání:
Závazek hodinové modlitby:


HOME | Eucharistické hnutí | Eucharistická teologie & spiritualita

Rozlišování povolání | Knihovnička


©2000 Societas Sanctissimi Sacramenti, E-mail: chrast@katolik.cz
SSS Comunity Vienna  - Tel. (0043) 1 597 81 17